Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi zaprasza do udziału w spotkaniu podmiotów reintegracyjnych. Spotkanie będzie okazją do omówienia planu działań na lata 2018/2019 w zakresie inicjowania i tworzenia regionalnych sieci kooperacji PES o charakterze reintegracyjnym.

 

W programie zaplanowano m.in.: prezentacje związane z bieżącą działalnością RCPS
w Łodzi związaną z koordynowaniem ekonomii społecznej w regionie, ponadto zaprezentowana zostanie oferta dla podmiotów reintegracyjnych zawarta w projekcie koordynacyjnym 2018 – 2023, realizowanym przez RCPS w Łodzi oraz oferta Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej dla podmiotów reintegracyjnych.

W programie zaplanowany jest również panel poświęcony konkursom w ramach RPO WŁ 2014 – 2020,w ramach Działania IX.1 Aktywna integracja osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, Poddziałanie IX.1.1 i 1.3. - Wsparcie na tworzenie lub funkcjonowanie podmiotów integracji społecznej służące realizacji usług reintegracji społeczno – zawodowej, w tym KIS, CIS, WTZ, ZAZ.

Spotkanie organizowane jest w ramach realizowanego przez Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi projektu „Koordynacja i rozwój ekonomii społecznej w województwie łódzkim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach IX Osi Priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020.

Zapraszamy przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej o charakterze reintegracyjnym do wzięcia udziału w spotkaniu, które odbędzie się w dniu 10.10.2018r.o godzinie 10.00 w siedzibie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi przyul. Snycerskiej 8 (sala konferencyjna).

Zgłoszenie – skan, na załączonym FORMULARZU, proszę przesłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem na nr 42 203 48 17 do dnia 3.10.2018 roku do godziny 12.00.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikiem odpowiedzialnym za merytoryczną część spotkania; tj. p. Joanna Roczek, Wydział Pomocy i Integracji Społecznej, nr tel. 42 203 48 27, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..