ul. Sułkowskiego 60

94-307 Łódź

www.domnazdrowiu.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 882 088 555

Dom na Zdrowiu Spółdzielnia Socjalna oferuje partnerom biznesowym usługi w postaci zapewnienia opieki oraz terapii zajęciowej iIch bBliskim w starszym wieku, w tym także osobom z zaburzeniami funkcji poznawczych w przebiegu zespołów otępiennych. W godzinach 7:30–17:00 Dom na Zdrowiu realizuje program zajęć o charakterze terapeutycznym, uwzględniający m.in. następujące formy terapii: ćwiczenia rozwijające pamięć i koncentrację, terapię zajęciową w postaci zajęć plastycznych i rękodzielniczych, zajęcia ruchowe, terapię reminiscencyjną, światłoterapię.
Dom na Zdrowiu oferuje również możliwość wynajęcia lokalu lub poszczególnych sal (szkolenia, warsztaty, konferencje etc.). Lokalizacja placówki spółdzielni jest bardzo atrakcyjna
– budynek znajduje się na osiedlu domków jednorodzinnych, w sąsiedztwie pięknego parku Zdrowie, w spokojnej, pełnej zieleni okolicy. Obiekt o powierzchni 135 m2 dysponuje dwiema dużymi salami z pełnym wyposażeniem, pokojem wypoczynkowym, gabinetem, zapleczem kuchennym i dwoma dwiematoaletami. Spółdzielnia posiada także własny ogródek przyległy do budynku (teren ogrodzony). Lokal jest w pełni przystosowany do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych oraz spełnia wymogi Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, wymogi techniczne i przeciwpożarowe. Do wyposażenia sali audiowizualnej (ok 43 m2) należą: 20 krzeseł, projektor, ekran projekcyjny, flipchart, biurko, sprzęt audio-wideo (telewizor LCD, odtwarzacz Blu-ray, sprzęt nagłaśniający). Na wyposażenie sali terapeutycznej (ok 42 m2) składają się: 4 stoły, 15 krzeseł, kanapy. Warto podkreślić, że oprócz bogatego i profesjonalnego wyposażenia, budynek jest miejscem o wysokim standardzie (generalny remont w 2013 roku), urządzonym nie tylko funkcjonalnie i praktycznie, ale także w sposób komfortowy i estetyczny.
Dostępność lokalu do wynajmu: weekendy oraz dni robocze po godz. 17:00.